Paslaugos/kainos

Sveiki,

esu fotografas Vilmantas Bulaka. Fotografija yra ne tik mano darbas, bet kartu ir didžiausias hobis. Fotografuoti pamėgau vos į rankas paėmęs fotoaparatą. Nuo tada žinojau, kad tai man yra ne vien tik smagus užsiėmimas. Ir štai jau 7 metus su džiaugsmu įamžinu svarbiausias gyvenimo akimirkas 🙂

Pagrindinė mano veikla - vestuvių fotografavimas, tačiau fotografuoju ir krikštynas, mergvakarius / bernvakarius, gimtadienius, mokyklos šventes (šimtadienius, paskutinius skambučius, išleistuves), asmenines fotosesijas, porų fotosesijas ir kita.

Mano darbų pavyzdžius galite peržiūrėti galerijoje.

Vestuvių fotografavimo planai:

1 papildomos valandos kaina prie bet kurio vestuvių fotografavimo plano - 55 Eur. Prie užsisakomų paslaugų kainos papildomai skaičiuoju ir išlaidas degalams, kurių prireiks nuvykti iki reikiamos vietos ir atgal iš Vilniaus: 100 km - 12 Eur.

Jeigu į Jūsų išsirinktą planą neįeina norima paslauga, galite ją įsigyti papildomai. Fotografijų filmuko su Jūsų išsirinkta daina kaina 20 Eur, priešvestuvinės ar povestuvinės fotosesijos kaina 100 Eur (užsisakant fotografavimo planą).

Nuotraukas atiduodu specialiai pagamintoje USB atmintinėje su savo logotipu. USB atmintinės dydis priklauso pagal pasirinktą planą ir nuotraukų skaičių. Su bet kuriuo planu galite užsisakyti papildomas 2 vnt. USB atmintines tėveliams (2 vnt. - 20 Eur).

 

Krikštynų fotografavimo planai:

Krikštynų fotografavimo planą B galite rinktis ir su daugiau fotografavimo valandų, 1 papildomos valandos kaina - 50 Eur. Prie užsisakomų paslaugų kainos papildomai skaičiuoju ir išlaidas degalams, kurių prireiks nuvykti iki reikiamos vietos ir atgal iš Vilniaus: 100 km - 12 Eur.

 

Fotografavimui šaltojo sezono metu bei fotografavimui užsienyje taikau nuolaidas! Labai laukiu netradicines vestuves planuojančių porų, pažadu pasiūlyti mažesnes kainas 🙂

Susidomėjote mano darbais? Susisiekite telefonu arba elektroniniu paštu. Jei pageidausite, prieš Jūsų šventę susitiksime ir aptarsime visas smulkmenas bei išklausysime vieni kitų idėjas. Jeigu jus domina paslauga, kurios kainos šiame puslapyje neradote, kreipkitės asmeniškai, susitarsime 🙂

Su komanda taip pat nuomojame įvairią švenčių dekoravimo atributiką bei momentinius fotoaparatus.

Kviečiu sekti mane instagram ir facebook paskyrose 😉

Facebook Pagelike Widget